event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

TEST

1 WAC 11 APRIL - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected Ave speed
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 1:30:43 1:19:14  
2 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 2.0 1:24:04 1:23:14  
3 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 3.0 1:28:29 1:24:40  
4 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 4.0 1:28:18 1:25:29  

1 WAC 11 APRIL - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected Ave speed
1 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 1.0 1:37:05 1:43:30  
2 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 2.0 1:37:33 1:44:00  

1 WAC 11 APRIL - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected Ave speed
1 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 1.0 1:17:25 1:17:25  
2 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 2.0 1:20:08 1:20:08  
3 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 3.0 1:21:24 1:21:24  
4 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 4.0 1:21:34 1:21:34  
5 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 5.0 1:24:47 1:24:47  
6 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 6.0 1:25:59 1:25:59  
7 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 7.0 1:30:55 1:30:55  
8 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 8.0 1:37:52 1:37:52  

1 WAC 11 APRIL - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected Ave speed
1 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 1.0 1:02:21 0:35:23  
2 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 2.0 0:58:47 0:36:50  
3 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 3.0 1:02:49 0:37:36  
4 ORC 311   Klaver 4 0.5657 0.5657, 0.7599, 0.9047 Maurice van der Putten van de Stadt 25 4.0 1:09:22 0:39:14  
5 ORC 218 - Geusje 0.6052 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 5.0 1:06:24 0:40:11  
6 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 6.0 1:12:04 0:41:35  
7 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 7.0 1:15:10 0:42:07  
8 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 8.0 1:10:59 0:42:19  
9 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 9.0 1:20:06 0:42:33  
10 ORC 8729 NED 8729 Comodo 0.5641 0.5641, 0.7626, 0.8820 Rene Kemps Compromis 888 10.0 1:23:06 0:46:53  
11 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.6090 0.6090, 0.8475, 0.9762 Han van Nes Dehler 25 CR 11.0 1:28:05 0:53:39  

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com