event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

2 WAC 18 APRIL - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 1.0 19:40 1:16:06 1:13:40
2 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 2.0 19:40 1:16:00 1:15:15
3 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 3.0 19:40 1:27:22 1:16:18
4 SW 684 NED 684 Aiolos 109.5   Maarten de Vries Randmeer Advance 5.0 19:40 DNF  

2 WAC 18 APRIL - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 3555 NED 3555 Damen 93.0   Mark Snijder Laser SB 20 1.0 19:30 1:24:37 1:30:59
2 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 2.0 19:30 1:26:29 1:32:12
3 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 3.0 19:30 1:28:27 1:34:18
4 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 5.0   DNF  

2 WAC 18 APRIL - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:17:31 1:17:31
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:18:54 1:18:54
3 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 3.0 19:25 1:21:32 1:21:32
4 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 4.0 19:25 1:22:28 1:22:28
5 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 5.0 19:25 1:23:49 1:23:49
6 J-80 1137 NED 1137 J'zuster 88   Nick Elsink J-80 6.0 19:25 1:24:12 1:24:12
7 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 7.0 19:25 1:25:01 1:25:01
8 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 8.0 19:25 1:25:47 1:25:47
9 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 9.0 19:25 1:25:58 1:25:58
10 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 10.0 19:25 1:27:26 1:27:26
11 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 11.0 19:25 1:30:05 1:30:05

2 WAC 18 APRIL - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 311   Klaver 4 0.5657 0.5657, 0.7599, 0.9047 Maurice van der Putten van de Stadt 25 1.0 19:35 1:11:01 0:40:10
2 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 2.0 19:35 1:05:06 0:40:55
3 ORC 304   Flyer 0.5719 0.5719,0.7496,0.8521 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 3.0 19:35 1:12:20 0:41:22
4 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 4.0 19:35 1:08:05 0:42:40
5 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 5.0 19:35 1:15:20 0:42:45
6 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 6.0 19:35 1:17:53 0:43:38
7 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 7.0 19:35 1:15:05 0:44:45
8 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 8.0 19:35 1:15:15 0:45:02
9 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 9.0 19:35 1:24:58 0:45:09
10 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 10.0 19:35 1:20:14 0:46:18
11 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.6090 0.6090, 0.8475, 0.9762 Han van Nes Dehler 25 CR 11.5 19:35 1:19:42 0:48:32
11 ORC 312   Pallas .6274 .6274,0.8574,0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 11.5 19:35 1:17:21 0:48:32

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFGestart, maar niet gefinishd 5

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com