event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

3 WAC 25 APRIL - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 1:32:04 1:20:24
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 1:23:24 1:20:44
3 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 3.0 19:40 1:25:05 1:24:14
4 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 4.0 19:40 1:36:40 1:32:30

3 WAC 25 APRIL - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:07:27 1:11:54
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 1:09:39 1:14:15

3 WAC 25 APRIL - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 1.0 19:25 1:03:26 1:03:26
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:04:05 1:04:05
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:04:35 1:04:35
4 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 4.0 19:25 1:04:58 1:04:58
5 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 5.0 19:25 1:05:30 1:05:30
6 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 6.0 19:25 1:08:56 1:08:56
7 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 7.0 19:25 1:09:06 1:09:06

3 WAC 25 APRIL - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 1.0 19:35 1:16:18 0:59:32
2 ORC 311   Klaver 4 0.7599 0.5657, 0.7599, 0.9047 Maurice van der Putten van de Stadt 25 2.0 19:35 1:19:59 1:00:47
3 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.8461 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 3.0 19:35 1:12:14 1:01:07
4 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.7667 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 4.0 19:35 1:21:20 1:02:21
5 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.8149 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 5.0 19:35 1:16:51 1:02:38
6 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 6.0 19:35 1:26:20 1:04:05
7 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 7.0 19:35 1:21:47 1:04:41
8 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 8.0 19:35 1:19:46 1:05:13
9 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.8416 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 9.0 19:35 1:17:32 1:05:15
10 ORC 218 - Geusje 0.8292 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 10.0 19:35 1:19:04 1:05:34
11 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.7792 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 11.0 19:35 1:24:36 1:05:55
12 ORC 312   Pallas 0.8574 .6274,0.8574,0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 12.0 19:35 1:27:24 1:14:56
13 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.8475 0.6090, 0.8475, 0.9762 Han van Nes Dehler 25 CR 13.0 19:35 1:32:46 1:18:37

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com