event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

4 WAC 2 MEI - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 1:31:22 1:19:48
2 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 2.0 19:40 1:23:18 1:22:29
3 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 3.0 19:40 1:25:37 1:22:53
4 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 5.0   DNF  

4 WAC 2 MEI - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:10:42 1:15:22
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 1:17:19 1:22:26

4 WAC 2 MEI - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:02:58 1:02:58
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:03:35 1:03:35
3 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 3.0 19:25 1:04:51 1:04:51
4 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 4.0 19:25 1:05:30 1:05:30
5 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 5.0 19:25 1:06:09 1:06:09
6 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 6.0 19:25 1:07:54 1:07:54
7 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 7.0 19:25 1:09:50 1:09:50
8 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 8.0 19:25 1:10:46 1:10:46
9 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 9.0 19:25 1:12:18 1:12:18

4 WAC 2 MEI - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 1.0 19:35 1:17:17 1:00:18
2 ORC 304   Flyer 0.8213 0.6024, 0.8213, 0.9552 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 2.0 19:35 1:17:43 1:03:50
3 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 3.0 19:35 1:26:02 1:03:52
4 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.7667 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 4.0 19:35 1:24:19 1:04:39
5 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.8149 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 5.0 19:35 1:20:58 1:05:59
6 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 6.0 19:35 1:25:03 1:07:16
7 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.8416 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 7.0 19:35 1:20:06 1:07:25
8 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 8.0 19:35 1:23:21 1:08:09
9 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.7792 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 9.0 19:35 1:30:42 1:10:40
10 ORC 311   Klaver 4 0.7818 0.5829, 0.7818, 0.9028 Maurice van der Putten van de Stadt 25 10.0 19:35 1:30:47 1:10:58
11 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.8597 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 11.0 19:35 1:31:15 1:18:27
12 ORC 312   Pallas 0.8574 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 12.0 19:35 1:31:54 1:18:48

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFGestart, maar niet gefinishd 5

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com