event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

wac-uitslag-05.htm

5 WAC 9 MEI - SW Fleet

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 1.0 19:40 1:56:53 1:51:51
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 1:58:18 1:54:31

5 WAC 9 MEI - SPORT Fleet

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:21:36 1:27:00
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 1:22:15 1:27:41
3 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 3.0 19:30 1:27:51 1:29:50

5 WAC 9 MEI - J-80 Fleet

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:09:10 1:09:10
2 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 2.0 19:25 1:10:36 1:10:36
3 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 3.0 19:25 1:11:56 1:11:56
4 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 4.0 19:25 1:12:18 1:12:18
5 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 5.0 19:25 1:14:00 1:14:00
6 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 6.0 19:25 1:14:57 1:14:57
7 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 7.0 19:25 1:15:30 1:15:30
8 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 8.0 19:25 1:18:32 1:18:32
9 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 9.0 19:25 1:20:01 1:20:01

5 WAC 9 MEI - ORC Fleet

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.8124 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 1.0 19:35 1:29:12 1:12:28
2 ORC 311   Klaver 4 0.7818 0.5829, 0.7818, 0.9028 Maurice van der Putten van de Stadt 25 2.0 19:35 1:32:43 1:12:29
3 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 3.0 19:35 1:33:37 1:13:02
4 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.8416 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 4.0 19:35 1:29:07 1:15:00
5 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 5.0 19:35 1:33:05 1:16:06
6 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.8461 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 6.0 19:35 1:30:05 1:16:13
7 ORC 218 - Geusje 0.8292 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 7.0 19:35 1:32:18 1:16:32
8 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.7667 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 8.0 19:35 1:43:22 1:19:15
9 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 9.0 19:35 1:47:05 1:19:29
10 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.7792 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 10.0 19:35 1:44:54 1:21:44
11 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 11.0 19:35 1:46:30 1:24:14
12 ORC 312   Pallas 0.8574 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 12.0 19:35 1:43:54 1:29:05

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com