event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

wac-uitslag-07.htm

7 WAC 23 MEI - SW Fleet

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 1.0 19:40 1:32:10 1:29:13
2 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 2.0 19:40 1:48:27 1:34:43
3 SW 3   Meander 108.0   Michiel Polman Friendship 28 3.0 19:40 1:58:35 1:49:48
4 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 8.0   DSQ  

7 WAC 23 MEI - SPORT Fleet

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 1.0 19:30 1:17:11 1:18:55
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 1:15:23 1:20:22
3 SPORT 3555 NED 3555 Damen 93.0   Mark Snijder Laser SB 20 3.0 19:30 1:17:25 1:23:15

7 WAC 23 MEI - J-80 Fleet

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 1.0 19:25 1:08:23 1:08:23
2 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 2.0 19:25 1:09:00 1:09:00
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:10:03 1:10:03
4 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 4.0 19:25 1:10:16 1:10:16
5 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 5.0 19:25 1:10:57 1:10:57
6 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 6.0 19:25 1:12:49 1:12:49
7 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 7.0 19:25 1:13:18 1:13:18
8 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 8.0 19:25 1:13:23 1:13:23
9 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 9.0 19:25 1:19:05 1:19:05
10 J-80 8316 NED 8316 General J Lee     Luuk Veenstra J-80 11.0   DNS  

7 WAC 23 MEI - ORC Fleet

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.8124 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 1.0 19:35 1:21:27 1:06:10
2 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.8149 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 2.0 19:35 1:21:53 1:06:44
3 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 3.0 19:35 1:26:03 1:07:08
4 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.8461 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 4.0 19:35 1:19:52 1:07:35
5 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.7998 0.5915, 0.7998, 0.9201 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 5.0 19:35 1:24:52 1:07:53
6 ORC 218 - Geusje 0.8292 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 6.0 19:35 1:25:37 1:11:00
7 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.8416 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 7.0 19:35 1:25:03 1:11:35
8 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 8.0 19:35 1:36:40 1:11:45
9 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 9.0 19:35 1:28:35 1:12:26
10 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.7792 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 10.0 19:35 1:33:46 1:13:04
11 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 11.0 19:35 1:33:25 1:13:53
12 ORC 312   Pallas 0.8574 .6274,0.8574,0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 12.0 19:35 1:36:18 1:22:34
13 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.8475 0.6090, 0.8475, 0.9762 Han van Nes Dehler 25 CR 13.0 19:35 1:39:11 1:24:03
14 ORC 311   Klaver 4 0.7599 0.5657, 0.7599, 0.9047 Maurice van der Putten van de Stadt 25 19.0   DSQ  

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNSNaar het startgebied gekomen, maar niet gestart 11
DSQGediskwalificeerd Varies

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com