event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

wac-uitslag-09.htm

9 WAC 6 JUNI - SW Fleet

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1111   Scope 112   Lars Ros Dufour 1800 1.0 19:40 0:58:17 0:52:02
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 0:54:11 0:52:27
3 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 3.0 19:40 1:11:19 1:08:15

9 WAC 6 JUNI - SPORT Fleet

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:16:18 1:21:21
2 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 2.0 19:30 1:20:07 1:21:55
3 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 3.0 19:30 1:18:03 1:23:13

9 WAC 6 JUNI - J-80 Fleet

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:09:53 1:09:53
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:12:37 1:12:37
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:12:57 1:12:57
4 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 4.0 19:25 1:13:07 1:13:07
5 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 5.0 19:25 1:13:37 1:13:37
6 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 6.0 19:25 1:13:42 1:13:42
7 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 7.0 19:25 1:13:50 1:13:50
8 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 8.0 19:25 1:14:22 1:14:22
9 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 9.0 19:25 1:16:23 1:16:23
10 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 10.0 19:25 1:16:24 1:16:24
11 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 11.0 19:25 1:19:22 1:19:22

9 WAC 6 JUNI - ORC Fleet

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.5871 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 1.0 19:35 0:49:04 0:28:48
2 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 2.0 19:35 0:51:11 0:29:03
3 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.5915 0.5915, 0.7998, 0.9201 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 3.0 19:35 0:50:15 0:29:43
4 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 4.0 19:35 0:48:23 0:30:25
5 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.5399 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 5.0 19:35 0:56:49 0:30:41
6 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 6.0 19:35 0:51:44 0:30:50
7 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 7.0 19:35 0:52:22 0:31:20
8 ORC 304   Flyer 0.6024 0.6024, 0.8213, 0.9552 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 8.0 19:35 0:52:04 0:31:22
9 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 9.0 19:35 0:59:10 0:31:26
10 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 10.0 19:35 0:50:55 0:31:54
11 ORC 218 - Geusje 0.6052 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 11.0 19:35 0:53:18 0:32:15
12 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 12.0 19:35 0:58:18 0:33:39
13 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 13.0 19:35 1:00:52 0:34:06
14 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.6397 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 14.0 19:35 0:55:12 0:35:19
15 ORC 76   Raissa 0.6447 0.6447, 0.8660, 0.9837 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 15.0 19:35 0:56:21 0:36:20
16 ORC 312   Pallas 0.6274 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 16.0 19:35 1:02:52 0:39:27

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com