event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

wac-uitslag-10.htm

10 WAC 13 JUNI - SW Fleet

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 1:35:56 1:23:47
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 1:27:39 1:24:51
3 SW 1111   Scope 112   Lars Ros Dufour 1800 3.0 19:40 1:36:44 1:26:22
4 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 4.0 19:40 1:29:45 1:28:52
5 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 5.0 19:40 1:40:27 1:36:07
6 SW 315   Team NaarderEiland 94.6   Patrick den Elzen Hanse 315 *140 6.0 19:40 1:41:19 1:47:06

10 WAC 13 JUNI - SPORT Fleet

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 3555 NED 3555 Damen 93.0   Mark Snijder Laser SB 20 1.0 19:30 1:29:22 1:36:06
2 SPORT 64 64 Jpod 97.0   Patrick Kroon J/24 2.0 19:30 1:41:01 1:44:08
3 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 3.0 19:30 1:46:29 1:48:53

10 WAC 13 JUNI - J-80 Fleet

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:29:38 1:29:38
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:29:39 1:29:39
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:31:33 1:31:33
4 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 4.0 19:25 1:33:09 1:33:09
5 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 5.0 19:25 1:33:45 1:33:45
6 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 6.0 19:25 1:34:05 1:34:05
7 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 7.0 19:25 1:34:18 1:34:18
8 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 8.0 19:25 1:36:00 1:36:00
9 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 9.0 19:25 1:36:36 1:36:36
10 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 10.0 19:25 1:39:07 1:39:07

10 WAC 13 JUNI - ORC Fleet

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 1.0 19:35 1:14:11 0:42:06
2 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.5915 0.5915, 0.7998, 0.9201 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 2.0 19:35 1:18:33 0:46:28
3 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 3.0 19:35 1:14:25 0:46:47
4 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 4.0 19:35 1:15:30 0:47:18
5 ORC 304   Flyer 0.6024 0.6024, 0.8213, 0.9552 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 5.0 19:35 1:19:14 0:47:44
6 ORC 218 - Geusje 0.6052 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 6.0 19:35 1:21:25 0:49:16
7 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 7.0 19:35 1:28:42 0:49:41
8 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.5399 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 8.0 19:35 1:33:51 0:50:40
9 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 9.0 19:35 1:24:41 0:50:41
10 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 10.0 19:35 1:29:15 0:51:30
11 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 11.0 19:35 1:34:37 0:56:24
12 ORC 312   Pallas 0.6274 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 12.0 19:35 1:30:10 0:56:34
13 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.6397 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 13.0 19:35 1:30:12 0:57:42
14 ORC 76   Raissa 0.6447 0.6447, 0.8660, 0.9837 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 14.0 19:35 1:32:32 0:59:39

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com