event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

11 WAC 20 JUNI - SW Fleet

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 1.0 19:40 1:38:44 1:35:35
2 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 2.0 19:40 1:44:33 1:40:03
3 SW 1111   Scope 105.2   Lars Ros Dufour 2800*150 3.0 19:40 1:45:59 1:40:45
4 SW 315   Mr. Mojo 96.6   Patrick den Elzen Hanse 315 *140 4.0 19:40 1:46:12 1:49:56
5 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 5.0   SSG  

11 WAC 20 JUNI - SPORT Fleet

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:19:24 1:24:39
2 SPORT 3555 NED 3555 Damen 93.0   Mark Snijder Laser SB 20 2.0 19:30 1:19:13 1:25:11
3 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 3.0 19:30 1:21:02 1:26:23
4 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 4.0 19:30 1:27:26 1:29:24
5 SPORT 64 64 Jpod 97.0   Patrick Kroon J/24 5.0 19:30 1:27:58 1:30:41

11 WAC 20 JUNI - J-80 Fleet

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:16:40 1:16:40
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:17:00 1:17:00
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:17:25 1:17:25
4 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 4.0 19:25 1:17:38 1:17:38
5 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 5.0 19:25 1:17:52 1:17:52
6 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 6.0 19:25 1:20:27 1:20:27
7 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 7.0 19:25 1:20:34 1:20:34
8 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 8.0 19:25 1:20:39 1:20:39
9 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 9.0 19:25 1:21:58 1:21:58
10 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 10.0 19:25 1:22:08 1:22:08

11 WAC 20 JUNI - ORC Fleet

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 1.0 19:35 1:30:28 1:10:35
2 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.8461 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 2.0 19:35 1:25:32 1:12:22
3 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.8124 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 3.0 19:35 1:29:42 1:12:52
4 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.7667 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 4.0 19:35 1:35:30 1:13:13
5 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.7998 0.5915, 0.7998, 0.9201 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 5.0 19:35 1:31:40 1:13:19
6 ORC 311   Klaver 4 0.7818 0.5829, 0.7818, 0.9028 Maurice van der Putten van de Stadt 25 6.0 19:35 1:34:24 1:13:48
7 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.8149 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 7.0 19:35 1:30:45 1:13:57
8 ORC 304   Flyer 0.8213 0.6024, 0.8213, 0.9552 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 8.0 19:35 1:31:20 1:15:01
9 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 9.0 19:35 1:34:03 1:16:54
10 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 10.0 19:35 1:37:45 1:17:19
11 ORC 218 - Geusje 0.8292 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 11.0 19:35 1:34:09 1:18:04
12 ORC 246 NED 3340 Lyra ORC 0.7792 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 12.0 19:35 1:40:36 1:18:23
13 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 13.0 19:35 1:45:55 1:18:37
14 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.8597 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 14.0 19:35 1:36:10 1:22:40
15 ORC 312   Pallas 0.8574 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 15.0 19:35 1:40:02 1:25:46

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 5

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com