event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

13 WAC 4 JULI - SW Fleet

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 1.0 19:40 1:01:31 0:59:33
2 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 2.0 19:40 1:05:06 1:04:27
3 SW 1111   Scope 105.2   Lars Ros Dufour 2800*150 3.0 19:40 1:11:45 1:08:12
4 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 4.0 19:40 1:14:41 1:11:28
5 SW 3   Meander 108.0   Michiel Polman Friendship 28 5.0   SSG  

13 WAC 4 JULI - SPORT Fleet

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:28:40 1:34:32
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 1:29:10 1:35:04
3 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 3.0 19:30 1:36:59 1:39:10

13 WAC 4 JULI - J-80 Fleet

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 1.0 19:25 1:16:47 1:16:47
2 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 2.0 19:25 1:19:49 1:19:49
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:19:56 1:19:56
4 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 4.0 19:25 1:21:41 1:21:41
5 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 5.0 19:25 1:21:57 1:21:57
6 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 6.0 19:25 1:22:53 1:22:53
7 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 7.0 19:25 1:23:10 1:23:10
8 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 8.0 19:25 1:23:42 1:23:42
9 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 9.0 19:25 1:25:54 1:25:54

13 WAC 4 JULI - ORC Fleet

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.5871 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 1.0 19:35 0:54:19 0:31:53
2 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 2.0 19:35 1:00:02 0:34:04
3 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 3.0 19:35 0:58:26 0:34:50
4 ORC 218 - Geusje 0.6052 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 4.0 19:35 0:58:53 0:35:38
5 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.5915 0.5915, 0.7998, 0.9201 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 5.0 19:35 1:00:26 0:35:45
6 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 6.0 19:35 1:08:17 0:36:17
7 ORC 3340 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 7.0 19:35 1:05:16 0:36:34
8 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 8.0 19:35 1:00:15 0:37:45
9 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.5399 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 9.0 19:35 1:11:56 0:38:50
10 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.6397 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 10.0 19:35 1:03:24 0:40:33
11 ORC 76   Raissa 0.6447 0.6447, 0.8660, 0.9837 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 11.0 19:35 1:09:50 0:45:01
12 ORC 312   Pallas 0.6274 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 18.0   DSQ  

Scoring codes used

CodeDescription Points
DSQGediskwalificeerd 18
SSGStart Schip Geweest 5

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com