event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

14 WAC 11 JULI - SW Fleet

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 1:39:10 1:26:37
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 1:31:48 1:28:52
3 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 3.0 19:40 1:30:54 1:30:00
4 SW 1111   Scope 105.2   Lars Ros Dufour 2800*150 4.0 19:40 1:41:10 1:36:10
5 SW 315   Mr. Mojo 96.6   Patrick den Elzen Hanse 315 *140 5.0 19:40 1:34:25 1:37:44

14 WAC 11 JULI - SPORT Fleet

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 3555 NED 3555 Damen 93.0   Mark Snijder Laser SB 20 1.0 19:30 1:11:26 1:16:49
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 1:14:34 1:19:30
3 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 3.0 19:30 1:17:51 1:19:36
4 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 5.0   DNF  

14 WAC 11 JULI - J-80 Fleet

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 1.0 19:25 1:07:10 1:07:10
2 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 2.0 19:25 1:10:08 1:10:08
3 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 3.0 19:25 1:10:12 1:10:12
4 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 4.0 19:25 1:10:44 1:10:44
5 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 5.0 19:25 1:12:59 1:12:59
6 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 6.0 19:25 1:13:02 1:13:02
7 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 7.0 19:25 1:13:44 1:13:44
8 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 8.0 19:25 1:15:28 1:15:28
9 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 9.0 19:25 1:15:59 1:15:59

14 WAC 11 JULI - ORC Fleet

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 1.0 19:35 1:26:24 1:07:25
2 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.8149 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 2.0 19:35 1:23:10 1:07:46
3 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.8124 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 3.0 19:35 1:24:03 1:08:17
4 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.7998 0.5915, 0.7998, 0.9201 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 4.0 19:35 1:26:37 1:09:17
5 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.7667 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 5.0 19:35 1:31:05 1:09:50
6 ORC 218 - Geusje 0.8292 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 6.0 19:35 1:24:15 1:09:52
7 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 7.0 19:35 1:34:11 1:09:55
8 ORC 304   Flyer 0.8213 0.6024, 0.8213, 0.9552 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 8.0 19:35 1:27:39 1:11:59
9 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 9.0 19:35 1:31:30 1:12:22
10 ORC 3340 NED 3340 Lyra ORC 0.7792 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 10.0 19:35 1:33:03 1:12:30
11 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.8461 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 11.0 19:35 1:27:11 1:13:46
12 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 12.0 19:35 1:32:28 1:15:36
13 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.8597 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 13.0 19:35 1:36:37 1:23:04
14 ORC 76   Raissa 0.8660 0.6447, 0.8660, 0.9837 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 14.0 19:35 1:45:38 1:31:29

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFGestart, maar niet gefinishd 5

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com