event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

15 WAC 18 JULI - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 1.0 19:40 1:10:40 1:08:25
2 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 2.0 19:40 1:24:07 1:13:28
3 SW 1111   Scope 105.2   Lars Ros Dufour 2800*150 3.0 19:40 1:20:23 1:16:25
4 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 4.0 19:40 1:18:28 1:17:41
5 SW 391   SweetSpot 104.5   Sander de Bruin Sun Way 25 5.0 19:40 1:34:20 1:30:16
6 SW 315   Mr. Mojo 96.6   Patrick den Elzen Hanse 315 *140 6.0 19:40 1:27:45 1:30:50

15 WAC 18 JULI - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 3555 NED 3555 Damen 93.0   Mark Snijder Laser SB 20 1.0 19:30 1:29:59 1:36:45
2 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 2.0 19:30 1:32:25 1:38:32
3 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 3.0 19:30 1:38:18 1:40:31

15 WAC 18 JULI - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:21:30 1:21:30
2 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 2.0 19:25 1:23:15 1:23:15
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:24:10 1:24:10
4 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 4.0 19:25 1:24:17 1:24:17
5 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 5.0 19:25 1:26:00 1:26:00
6 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 6.0 19:25 1:27:50 1:27:50
7 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 7.0 19:25 1:29:50 1:29:50
8 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 8.0 19:25 1:30:50 1:30:50
9 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 10.0   DNF  

15 WAC 18 JULI - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 311   Klaver 4 0.5829 0.5829, 0.7818, 0.9028 Maurice van der Putten van de Stadt 25 1.0 19:35 1:51:52 1:05:12
2 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.5915 0.5915, 0.7998, 0.9201 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 2.0 19:35 1:50:31 1:05:22
3 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 3.0 19:35 1:49:25 1:05:29
4 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 4.0 19:35 2:04:56 1:06:23
5 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 5.0 19:35 1:57:02 1:07:32
6 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 6.0 19:35 1:48:05 1:07:44
7 ORC 3340 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 7.0 19:35 2:02:30 1:08:37
8 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 8.0 19:35 1:49:20 1:08:44
9 ORC 218 - Geusje 0.6052 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 9.0 19:35 1:55:10 1:09:42
10 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.6397 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 10.0 19:35 2:02:45 1:18:31
11 ORC 312   Pallas 0.6274 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 11.0 19:35 2:19:55 1:27:47
12 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.5871 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 14.0   DNF  
12 ORC 76   Raissa 0.6447 0.6447, 0.8660, 0.9837 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 14.0   DNF  

Scoring codes used

CodeDescription
DNFGestart, maar niet gefinishd

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com