event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

16 WAC 25 JULI - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 0:53:46 0:46:57
2 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 2.0 19:40 0:50:20 0:49:50
3 SW 1111   Scope 105.2   Lars Ros Dufour 2800*150 3.0 19:40 0:55:12 0:52:28

16 WAC 25 JULI - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 1.0 19:30 1:11:51 1:16:36
2 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 2.0 19:30 1:14:38 1:19:34
3 SPORT 3555 NED 3555 Damen 93.0   Mark Snijder Laser SB 20 3.0 19:30 1:17:58 1:23:50

16 WAC 25 JULI - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:09:55 1:09:55
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:11:38 1:11:38
3 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 3.0 19:25 1:12:02 1:12:02
4 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 4.0 19:25 1:12:18 1:12:18
5 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 5.0 19:25 1:13:29 1:13:29
6 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 6.0 19:25 1:15:00 1:15:00
7 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 7.0 19:25 1:15:08 1:15:08
8 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 8.0 19:25 1:16:33 1:16:33

16 WAC 25 JULI - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.8149 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 1.0 19:35 1:21:21 1:06:18
2 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.8032 0.5893,0.8032,0.9289 Xander Bianchi Beneteau First 27 2.0 19:35 1:23:56 1:07:25
3 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.8461 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 3.0 19:35 1:20:53 1:08:26
4 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.8081 0.5992,0.8081,0.9171 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 4.0 19:35 1:25:10 1:08:49
5 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 5.0 19:35 1:34:58 1:10:30
6 ORC 218 - Geusje 0.8292 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 6.0 19:35 1:25:58 1:11:17
7 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.8416 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 7.0 19:35 1:26:50 1:13:05
8 ORC 312   Pallas 0.8574 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 8.0 19:35 1:28:12 1:15:37
9 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 9.0 19:35 1:38:59 1:17:14
10 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.8597 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 10.0 19:35 1:31:00 1:18:14
11 ORC 311   Klaver 4 0.7818 0.5829, 0.7818, 0.9028 Maurice van der Putten van de Stadt 25 18.0 19:35 DSQ  

Scoring codes used

CodeDescription Points
DSQGediskwalificeerd 18

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com