event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

17 WAC 1 AUG - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 1:49:25 1:35:34
2 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 2.0 19:40 1:46:15 1:45:12
3 SW 1111   Scope 105.2   Lars Ros Dufour 2800*150 3.0 19:40 1:52:39 1:47:05
4 SW 32 32 Watergeus 106   Aelwyn Saffier 650 4.0 19:40 2:02:47 1:55:50

17 WAC 1 AUG - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:18:02 1:23:11

17 WAC 1 AUG - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 1.0 19:25 1:15:30 1:15:30
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:17:42 1:17:42
3 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 3.0 19:25 1:19:32 1:19:32
4 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 4.0 19:25 1:19:58 1:19:58
5 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 5.0 19:25 1:21:11 1:21:11
6 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 6.0 19:25 1:21:21 1:21:21
7 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 7.0 19:25 1:21:22 1:21:22
8 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 8.0 19:25 1:21:42 1:21:42
9 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 9.0 19:25 1:21:58 1:21:58
10 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 16.0 19:25 DSQ  

17 WAC 1 AUG - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 1.0 19:35 1:38:44 1:18:05
2 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.8461 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 2.0 19:35 1:36:56 1:22:01
3 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 3.0 19:35 1:56:28 1:26:27
4 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 4.0 19:35 1:57:10 1:35:48
5 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.7667 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 5.0 19:35 2:07:47 1:37:58
6 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.8597 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 6.0 19:35 1:57:40 1:41:09
7 ORC 312   Pallas 0.8379 0.6045, 0.8379, 0.9704 J. van Zuthem Feeling 286 special 7.0 19:35 2:01:55 1:42:09
8 ORC 76 NED 8980 Raissa 0.8507 0.6256, 0.8507, 0.9614 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 8.0 19:35 2:25:00 2:03:21

Scoring codes used

CodeDescription Points
DSQGediskwalificeerd 16

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com