event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

18 WAC 8 AUG - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 2:08:05 1:51:52
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 1:55:42 1:52:00
3 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 3.0 19:40 1:58:06 1:56:56
4 SW 315   Mr. Mojo 96.6   Patrick den Elzen Hanse 315 *140 5.0   DNF  

18 WAC 8 AUG - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:27:48 1:33:36
2 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 2.0 19:30 1:36:25 1:38:35

18 WAC 8 AUG - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 1.0 19:25 1:22:53 1:22:53
2 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 2.0 19:25 1:22:58 1:22:58
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:24:03 1:24:03
4 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 4.0 19:25 1:24:50 1:24:50
5 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 5.0 19:25 1:25:09 1:25:09
6 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 6.0 19:25 1:26:21 1:26:21
7 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 7.0 19:25 1:34:56 1:34:56
8 J-80 631 NED 631 Jetz Gets los     Gebr. Raadsheer J-80 8.0 19:25 1:41:14 1:41:14
9 J-80 2 NED Jemini     Wouter de Lange J-80 9.0 19:25 1:59:56 1:59:56

18 WAC 8 AUG - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: medium
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.7802 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 1.0 19:35 1:35:32 1:14:32
2 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.8416 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 2.0 19:35 1:31:58 1:17:24
3 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.7909 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 3.0 19:35 1:38:46 1:18:07
4 ORC 228   Orion 0.8176 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 4.0 19:35 1:37:05 1:19:23
5 ORC 309   Jeanne 0.7423 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 5.0 19:35 1:55:33 1:25:46
6 ORC 312   Pallas 0.8379 0.6045, 0.8379, 0.9704 J. van Zuthem Feeling 286 special 6.0 19:35 2:13:49 1:52:07
7 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.7667 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 8.0   DNF  

Scoring codes used

CodeDescription
DNFGestart, maar niet gefinishd

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com