event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

19 WAC 22 AUG - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 2:07:04 1:50:59
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 1:56:15 1:52:32
3 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 3.0 19:40 1:59:09 1:57:58

19 WAC 22 AUG - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 1:38:40 1:45:11
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 1:41:45 1:48:29

19 WAC 22 AUG - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 1.0 19:25 1:25:37 1:25:37
2 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 2.0 19:25 1:28:01 1:28:01
3 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 3.0 19:25 1:29:12 1:29:12
4 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 4.0 19:25 1:29:33 1:29:33
5 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 5.0 19:25 1:29:34 1:29:34
6 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 6.0 19:25 1:30:51 1:30:51
7 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 7.0 19:25 1:33:28 1:33:28
8 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 8.0   SSG  

19 WAC 22 AUG - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 1.0 19:35 1:26:34 0:54:25
2 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 2.0 19:35 1:40:48 0:57:12
3 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.5871 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 3.0 19:35 1:39:54 0:58:39
4 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 4.0 19:35 1:45:27 1:02:52
5 ORC 311   Klaver 4 0.5829 0.5829, 0.7818, 0.9028 Maurice van der Putten van de Stadt 25 5.0 19:35 1:48:12 1:03:04
6 ORC 3340 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 6.0 19:35 1:56:03 1:05:01
7 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 7.0 19:35 1:50:13 1:05:58
8 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.5399 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 8.0 19:35 2:05:52 1:07:57
9 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 9.0 19:35 2:00:03 1:09:17
10 ORC 312   Pallas 0.6274 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 10.0 19:35 1:58:33 1:14:23
11 ORC 76   Raissa 0.6447 0.6447, 0.8660, 0.9837 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 11.0 19:35 2:03:35 1:19:40

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 8

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com