event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

20 WAC 22 AUG - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 1.0 19:40 1:34:38 1:31:37
2 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 2.0 19:40 1:56:37 1:41:51
3 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 3.0 19:40 1:44:11 1:43:09

20 WAC 22 AUG - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 1.0 19:30 1:48:40 1:55:51
2 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 2.0 19:30 1:54:26 2:02:00

20 WAC 22 AUG - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 1.0 19:25 1:45:31 1:45:31
2 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 2.0 19:25 1:46:26 1:46:26
3 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 3.0 19:25 1:47:22 1:47:22
4 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 4.0 19:25 1:49:06 1:49:06
5 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 5.0 19:25 1:50:57 1:50:57
6 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 6.0 19:25 1:52:00 1:52:00
7 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 7.0 19:25 1:53:09 1:53:09
8 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 8.0 19:25 1:54:22 1:54:22
9 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 9.0 19:25 1:55:31 1:55:31
10 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 10.0 19:25 1:58:34 1:58:34

20 WAC 22 AUG - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 1.0 19:35 1:22:33 0:51:53
2 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 2.0 19:35 1:31:52 0:52:08
3 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 3.0 19:35 1:30:49 0:52:25
4 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 4.0 19:35 1:32:24 0:55:05
5 ORC 76 NED 8980 Raissa 0.6256 0.6256, 0.8507, 0.9614 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 5.0 19:35 1:29:36 0:56:03
6 ORC 3340 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 6.0 19:35 1:41:21 0:56:47
7 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 7.0 19:35 1:46:55 0:56:48
8 ORC 304   Flyer 0.6024 0.6024, 0.8213, 0.9552 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 8.0 19:35 1:35:45 0:57:41
9 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.5871 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 9.0 19:35 1:40:10 0:58:48
10 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 10.0 19:35 1:39:14 0:59:23
11 ORC 312   Pallas 0.6274 0.6274, 0.8574, 0.9843 J. van Zuthem Feeling 286 special 11.0 19:35 1:41:30 1:03:41

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com