event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

21 WAC 29 Aug - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 1.0 19:40 1:05:08 1:04:29
2 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 2.0 19:40 1:12:30 1:10:11

21 WAC 29 Aug - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 5594 NED 5594 Climax 93.8   Jeroen Nuesink X-79 1.0 19:30 0:49:44 0:53:01
2 SPORT 390 NED 390 SiXstijn 93.8   Bart Hermelink X-79 2.0 19:30 0:51:29 0:54:53

21 WAC 29 Aug - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 1.0 19:25 1:20:26 1:20:26
2 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 2.0 19:25 1:21:06 1:21:06
3 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 3.0 19:25 1:22:07 1:22:07
4 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 4.0 19:25 1:23:40 1:23:40
5 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 5.0 19:25 1:24:12 1:24:12
6 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 6.0 19:25 1:25:19 1:25:19
7 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 7.0 19:25 1:26:38 1:26:38
8 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 8.0 19:25 1:29:36 1:29:36
9 J-80 319 NED 319 Cpt. Jack     Hans Hienkes J-80 9.0 19:25 1:30:49 1:30:49

21 WAC 29 Aug - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.5871 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 1.0 19:35 0:55:18 0:32:28
2 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 2.0 19:35 0:53:34 0:33:40
3 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 3.0 19:35 0:57:49 0:34:36
4 ORC 218 - Geusje 0.6052 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 4.0 19:35 1:00:25 0:36:34
5 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.5992 0.5992,0.8081,0.9171 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 5.0 19:35 1:01:10 0:36:39
6 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 6.0 19:35 1:04:07 0:37:00
7 ORC 3340 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 7.0 19:35 1:07:01 0:37:33
8 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.5399 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 8.0 19:35 1:09:36 0:37:35
9 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 9.0 19:35 1:10:58 0:37:42
10 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 10.0 19:35 1:00:38 0:38:00
11 ORC 76 NED 8980 Raissa 0.6256 0.6256, 0.8507, 0.9614 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 11.0 19:35 1:01:33 0:38:30
12 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 12.0 19:35 1:08:49 0:39:03
13 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 13.0 19:35 1:05:57 0:39:19
14 ORC 5636 NED 5636 Quest 0.6397 0.6397, 0.8597, 0.9693 Han van Nes Dehler 25 CR 14.0 19:35 1:02:02 0:39:41

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com