event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2018

Roei & Zeilvereniging Naarden

22 WAC 12 SEPT - SW Fleet

verlichting verplicht

Start: SW, Finishes: Finish time, Time: 19:40
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SW 1 - Clara 114.5   Dingeman Boogert Frances 26 1.0 19:40 1:11:00 1:02:01
2 SW 249   Heart of Gold 101.0   Albert Wiggers Beneteau First 285 vleugel 2.0 19:40 1:04:27 1:03:49
3 SW 1111   Scope 105.2   Lars Ros Dufour 2800*150 3.0 19:40 1:10:36 1:07:07
4 SW 81 NED 6574 Windrose 103.3   Bert Piels Bavaria 820 4.0 19:40 1:10:44 1:08:28

22 WAC 12 SEPT - SPORT Fleet

verlichting verplicht

Start: Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:30
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 SPORT 213 NED 213 Dragonfly 97.8   Alan Rijks Draak Int. 1.0 19:30 0:52:05 0:53:15

22 WAC 12 SEPT - J-80 Fleet

verlichting verplicht

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 19:25
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat Rating WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 J-80 1256 NED 1256 Jive     Bart de Rooij J-80 1.0 19:25 1:18:22 1:18:22
2 J-80 708 NED 708 Joyride     Torsten & Roel J-80 2.0 19:25 1:19:22 1:19:22
3 J-80 1412 NED 1412 Oant sJen     Sybren de Vries & Jilko Andringa J-80 3.0 19:25 1:19:58 1:19:58
4 J-80 1540 NED 1540 Juul     Bernard Holsboer J-80 4.0 19:25 1:20:00 1:20:00
5 J-80 898 NED 898 Jeeeeehhh     Mariette Hoogenboom J-80 5.0 19:25 1:21:31 1:21:31
6 J-80 7916 NED 7916 Jaws     Eric - Theun - Guido J-80 6.0 19:25 1:22:10 1:22:10
7 J-80 856 NED 856 Njord     Bram Adema J-80 7.0 19:25 1:22:59 1:22:59
8 J-80 47 NED 47 JJ     Bob Monchen J-80 8.0 19:25 1:24:20 1:24:20
9 J-80 8931 NED 8931 Sjees     Sjoerd Jan Ribberink J-80 9.0 19:25 1:24:55 1:24:55

22 WAC 12 SEPT - ORC Fleet

verlichting verplicht

Start: ORC, Finishes: Finish time, Time: 19:35, Wind strength: low
Rank Fleet BowNumber SailNo Boat IRC WindRats HelmName Class Points Start Elapsed Corrected
1 ORC 5328 NED 5328 Black Pearl 0.5871 0.5871, 0.8124,0.9518 Hylke Steensma Extra Paulette 1.0 19:35 0:53:50 0:31:36
2 ORC 2696 NED 2696 Spoom ORC 0.5675 0.5675, 0.7802, 0.9158 Leo Loman Waarschip 1/4T *1,50 2.0 19:35 0:58:43 0:33:19
3 ORC 251 NED 251 Viva la Vida 0.6286 0.6286,0.8416,0.9486 Hans Spee Saffier 26 3.0 19:35 0:53:18 0:33:30
4 ORC 8658 NED 8658 Kyan ORC 0.5992 0.5992,0.8081,0.9171 Rob van den Akker Kelt 800*1,40 4.0 19:35 0:56:14 0:33:42
5 ORC 5457 NED 5457 Brizo ORC 0.6266 0.6266, 0.8461, 0.9657 Edwin Stut Waarschip 1/2 ton 5.0 19:35 0:54:09 0:33:56
6 ORC 8529 NED 8529 Fair Wind ORC 0.5771 0.5771, 0.7909, 0.9274 Xander Bianchi Beneteau First 27 6.0 19:35 0:59:41 0:34:27
7 ORC 228   Orion 0.5961 0.5961, 0.8176, 0.9555 Dick de Kruijk Bonita 767 7.0 19:35 0:58:15 0:34:43
8 ORC 218 - Geusje 0.6052 0.6052, 0.8292,0.9728 Rien Beekes Dehler 28 8.0 19:35 0:57:44 0:34:56
9 ORC 8708 NED 8708 Fram ORC 0.5985 0.5985, 0.8149, 0.9528 Floris Cornelissen Friendship 28*1.60 9.0 19:35 0:58:34 0:35:03
10 ORC 309   Jeanne 0.5313 0.5313, 0.7423, 0.9048 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 10.0 19:35 1:06:55 0:35:33
11 ORC 76 NED 8980 Raissa 0.6256 0.6256, 0.8507, 0.9614 Rene Kemps Baron 76 (Polaris) 11.0 19:35 0:56:57 0:35:38
12 ORC 233 - Jip (Dehler) 0.5399 0.5399, 0.7667, 0.9370 Janneke van Hemert Dehler 28 12.0 19:35 1:07:14 0:36:18
13 ORC 312   Pallas 0.6045 0.6045, 0.8379, 0.9704 J. van Zuthem Feeling 286 special 13.0 19:35 1:00:11 0:36:23
14 ORC 3340 NED 3340 Lyra ORC 0.5602 0.5602, 0.7792, 0.9100 Hans Hentzepeter Albin Vega 14.0 19:35 1:05:18 0:36:35

http://www.rzvnaarden.nl

http://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com